plenfrdeit

Zespół Szkół
GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH

im. Marii Skłodowskiej-Curie

Zebrania z rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami 23.11.2017 ( czwartek )

 

Godzina 16.00-17.30 dla klas pierwszych

Godzina 16.30- 17.30   dla klas pozostałych (klasa IV b TH zebranie na godz. 16.00)

 Zebrania dla klas III TT i III a TH zostanie zorganizowane na początku grudnia ze względu na przebywanie uczniów na miesięcznych praktykach.

 

Rodzice uczniów klas pierwszych rozpoczynają zebranie spotkaniem z przedstawicielem Policji o godzinie 16.00 w auli, następnie wraz z wychowawcami klas przechodzą do wyznaczonych sal

 

Zebranie Szkolnej Rady Rodziców godzina 16.00 sala 34

 

Dyrektor szkoły                  Rafał Szweda                        gabinet dyrektora – parter

Wicedyrektor                     Katarzyna Kurek                    I piętro   pokój 39

Wicedyrektor                     Adriana Węsierska                I piętro   pokój 40

Kierownik warsztatów      Sławomira Kerstein               biuro kierownika warsztatów

Z-ca kierownika                 Beata Wiklińska                    biuro kierownika warsztatów

Pedagog                            Zofia Frankiewicz-Duda        I piętro pokój 27

Pedagog                            Katarzyna Dąbrowska          I piętro pokój 27

 

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

1.       

I a TŻiUG

Joanna Stybaniewicz

12 a

2.       

I b TŻiUG

Katarzyna Smiger

57

3.       

II a TŻiUG

Agnieszka Juszczak - Żywiecka

31

4.       

II b TŻiUG

Anita Taczyńska

8 a

5.       

III a TŻiUG

Anna Hilger

54

6.       

III b TŻiUG

Jolanta Karaszewska

52

7.       

IV a TŻiUG

Mariola Bogusławska

7 a

8.       

IV b TŻiUG

Justyna Kacała

4 a

9.       

I a TH

Izabela Mirota

59

10.   

I TOT/TTŻ

Alicja Laskowska

35

11.   

II a TH

Anna Granica

41

12.   

II b TH

Hanna Bogdańska - Szczygieł

11 a

13.   

II TOT/ TTŻ

Anna Kwiecińska

10 a

14.   

III a TH

Mirosław Zając – zebranie na początku grudnia ( klasa na praktyce)

29

15.   

III b TH

Teresa Śmigielska

44

16.   

III TOT/ TTŻ

Aleksandra Olechowska– zebranie na początku grudnia ( klasa na praktyce)

6 a

17.   

IV a TH

Julia Ozga

3

18.   

IV b TH

Katarzyna Smiger – zebranie o 16.00

60

19.   

IV TOT/ TTŻ

Anna Miksza

9 a

20.   

I a kuch

Beata Cwalina

62

21.   

I   b ksc

Joanna Brzezicka - Bal

55

22.   

II a Kuch

Katarzyna Rejewska - Markiewicz

1 a

23.   

II cuk /sprz

Adriana Majowicz

2 a

24.   

III a Kuch

Agnieszka Fularczyk

5 a

25.   

III b ks

Wioleta Czepukojć

22

 

Pozostali nauczyciele – od 17.00 – 17.30 – dostępni w następujących salach

 

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

sala

1

Kaszubowska Beata

Język polski

3 a

2

Gruźlewska Beata

Przedmioty zawodowe spożywcze

24

3

Zapolska – Downar Dorota

Geografia

58

4

Przybysz Justyna

Język angielski

43

5

Świrzyńska Hanna

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

53

6

Skowrońska – Łojewska Marzena

matematyka

58

7

Wojciech Gurbin

Wychowanie fizyczne

28

8

Bożena Wojdyło

Biologia

25

9

Pelzner Anetta

Wychowanie fizyczne

28

10

Kazimierz Kempski

bhp

26

11

Sławomir Szymański

historia

3 a

12

Joanna Kornaszewska

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

24

13

Paulina Lubańska

Przedmioty zawodowe hotelarskie

28

14

Jezierska Joanna

Język angielski

43

15

Agnieszka Nowak

Religia

3 a

16

Izabela Pytyńska

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

26

17

Dorota Piszczek

Język polski

3 a

18

Maria Rynkowska

Bibliotekarz

Bibl.

19

Anna Sarnowska

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

24

20

Aleksandra Spychalska

Wychowanie fizyczne

28

21

Beata Stanulewicz

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

51

22

Renata Stróżyk

Religia

3 a

23

Magdalena Szweda

Język francuski, przedmioty zawodowe

43

24

Mariusz Zawacki

Religia

3 a

25

Furso Krzysztof

Przedmioty ekonomiczne

25

26

Monika Szulc

Bibliotekarz

Bibl.

27

Wiesław Wiak

Fizyka

28

28

Sylwia Nawrocka

Przedmioty ekonomiczne

25

29

Justyna Wydrych

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

24

30

Katarzyna Okleja

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

51

31

Lewińska Monika

Geografia

58

32

Maria Ratajczyk

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

53

33

Piotr Laskowski

Informatyka i przedmioty zawodowe hot

28

34

Bogdan Fischer

matematyka

5

 

 

WIRTUALNY

SPACER

Kontakt

ul. Curie - Skłodowskiej 22/24 86-300 GRUDZIĄDZ

Newsletter

Wprowadź swój adres e-mail by zasubskrybować