plenfrdeit

Zespół Szkół
GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH

im. Marii Skłodowskiej-Curie

Świąteczne pierniczki

Dnia 6 grudnia 2017r. w godzinach popołudniowych gościli w naszej szkole harcerze z 18 Grudziądzkiej Drużyny Harcerskiej „Szarża”.

Były to dzieci i młodzież w wieku od 9 do 16 lat, łącznie 15 osób. Harcerze przybyli do ZSGH wraz ze swoim Drużynowym, uczniem naszej szkoły Patrykiem Zakrzewskim. Celem wizyty było sporządzenie pierników. W pracowni technologicznej 52 własnoręcznie wykonali oni ciasto piernikowe oraz formowali i wypiekali pierniczki, a na koniec je udekorowali. Pomocą służyli uczniowie naszej szkoły. Nad całym przedsięwzięciem czuwała Jolanta Karaszewska, nauczycielka ZSGH. Podczas zajęć panowała ożywiona, wesoła atmosfera. Harcerze z uśmiechem na twarzy dziękowali za to, że mieli możliwość przybycia do naszej szkoły i wykonania dla siebie świątecznych ciasteczek. Nam również było miło, że mogliśmy sprawić im tę przyjemność.

 

WIRTUALNY

SPACER