wirtualny spacer

ZSGH w Auchan
niedziela, 08 października 2017 20:01

Już po raz drugi uczniowie Naszej Szkoły z kl. I ksc, dnia 21 września wzięli udział w promocji potraw przyjaznych sercu, zorganizowanej w markecie Auchan.

Młodzież, pod opieką merytoryczną pani mgr inż. Katarzyny Okleja przygotowała dla klientów marketu: roladki szpinakowe z łososiem oraz ciasteczka z jabłkami i migdałami. Wszystkie składniki oraz niezbędny sprzęt zostały zapewnione przez dyrekcję marketu, w imieniu której działała pani Anna Paprocka. Dla uczniów akcja w Auchan była okazją do nabycia nowych doświadczeń zawodowych jak również do promowania naszej szkoły. Wszyscy klienci degustujący przygotowane potrawy odchodzili od stoiska zadowoleni i z pozytywnymi odczuciami smakowymi. Z chęcią zabierali tez przepisy na dane potrawy. Humory dopisywały również naszym uczniom . Za stronę organizacyjną akcji odpowiedzialna była pani Magdalena Szweda.
Sieć Auchan jest założycielem „Fundacji Auchan na rzecz młodzieży" i od 20 lat wspiera dzieci i młodzież. W Polsce działa od 2011 roku. Fundacja zapewnia nie tylko pomoc finansową, ale także promuje wymianę wiedzy i kompetencji między osobami kierującymi projektami a pracownikami Auchan." Fundacja Auchan" na rzecz młodzieży działa pod egidą państwowej instytucji Fondation de France.
Dziękujemy dyrekcji Auchan za udostępnione produkty i możliwość zaprezentowania umiejętności uczniów Naszej Szkoły.

P1010366DSC04490DSC04493DSC04495P1010368P1010372

 

LogowanieNASZA SZKOŁA

Umożliwiamy zdobycie kwalifikacji zawodowych
w technikum i trzy-letniej szkole zawodowej

Jestem z tych, którzy wierzą, że Nauka jest czymś bardzo pięknym.”

/Maria Skłodowska – Curie/

COPYRIGHT BY ZSGH W GRUDZIĄDZU   MADE BY zami