wirtualny spacer

Dyrektor
Grono pedagogiczne - rok szkolny 2017/2018
poniedziałek, 28 października 2013 20:31

Szweda Rafał – dyrektor szkoły, historia, wos                                                                           Katarzyna Kurek - wicedyrektor, technologia gastronomiczna, zasady zywienia                              Adriana Węsierska - wicedyrektor, bibliotekarz                                                                         Kernstein Sławomira - kierwonik warsztatów, przedmioty zawodowe                                           Wiklińska Beata - zastępca kierownika warsztatów, przedmioty zawodowe                                       Bedra Justyna - przedmioty zawodowe
Bogdańska-Szczygieł Hanna – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo                       Bogusławska Mariola - matematyka, informatyka
Brzezicka-Bal Joanna – technologia gastronomiczna, zajęcia praktyczne, zasady żywienia
Cwalina Beata – zajęcia praktyczne
Czajkowska Anna – zajęcia praktyczne
Czepukojć Wioletta – przedmioty ekonomiczne                                                                           
Dąbrowska Katarzyna - pedagog                                                                                               
Fischer Bogdan – matematyka
Frankiewicz-Duda Zofia – pedagog
Fladrowska-Lisewska Ewa – przedmioty ekonomiczne                                                                           Fularczyk Agnieszka - język niemiecki, angielski                                                                                   Furso Krzysztof - przedmioty ekonomiczne
Granica Anna – przedmioty zawodowe w zawodzie technik obsługi turystycznej i technik hotelarstwa
Gruźlewska Beata – przedmioty zawodowe w zawodzie technik technologii żywności, technik żywienia i usług gastronomicznych, towaroznawstwo
Gurbin Wojciech – w-f
Hilger Anna - chemia                                                                                                                          Jezierska Natalia - język angielski                                                                                           Juszczak-Żywiecka Agnieszka – biologia, mikrobiologia
Kabańska Krystyna – technologia gastronomiczna
Kacała Justyna – j. polski, edb
Karaszewska Jolanta – technologia gastronomiczna, zasady żywienia
Kaszubowska Beata – j. polski                                                                                                            Kempski Kazimierz - bhp                                                                                                                    Kornaszewska Joanna - technologia gastronomiczna
Kramarczyk Wanda – przedmioty zawodowe
Kwiecińska Anna – w-f
Laskowska Alicja – j. polski, wiedza o kulturze
Laskowski Piotr – informatyka. przedmioty zawodowe hotelarskie                                              Lewińska Monika - geografia                                                                                                     Lubańska Paulina - przedmioty zawodowe hotelarskie
Majowicz Adriana – w-f
Miksza Anna – j. angielski                                                                                                                   Mirota Izabela - przedmioty zawodowe hotelarskie                                                                               Nawrocka Sylwia - przedmioty ekonomiczne
Nowak Agnieszka – religia
Okleja Katarzyna – technologia gastronomiczna                                                                    Olechowska Aleksandra - język niemiecki
Ozga Julia – j. angielski                                                                                                                     Pelzner Anetta - w-f
Piszczek Dorota - język polski
Przybysz Justyna – j. angielski
Pytyńska Izabela – technologia gastronomiczna
Radtke Anna – w-f
Ratajczyk Maria – technologia gastronomiczna, zasady żywienia                                                 Rejewska-Markiewicz Katarzyna - przedmioty zawodowe, technologia gastronomiczna
Romanowska Aleksandra – j. polski
Rynkowska Maria – bibliotekarz                                                                                                          Sarnowska Anna - przedmioty zawodowe
Skowrońska-Łojewska Marzena – matematyka
Smiger Katarzyna – j. niemiecki
Spychalska Aleksandra – w-f
Stanulewicz Beata – technologia gastronomiczna, zasady żywienia
Stróżyk Renata – religia
Stybaniewicz Joanna – j. angielski
Świrzyńska Hanna – zasady żywienia, technologia gastronomiczna, zajęcia praktyczne
Śmigielska Teresa – przedmioty zawodowe w zawodzie technik obsługi turystycznej                               Szymański Sławomir - historia
Szweda Magdalena – j. francuski
Taczyńska Anita – j. francuski                                                                                                             Wiak Wiesław - fizyka
Wojdyło Bożena - biologia                                                                                                              
Wydrych Justyna – zajęcia praktyczne, zasady żywienia
Zając Mirosław – informatyka, przedmioty zawodowe hotelarskie
Zapolska-Downar Dorota – geografia
Zawacki Mariusz – religia

 

W-F p. A. Spychalska SG
 
Kadra kierownicza
poniedziałek, 24 października 2011 21:38

Dyrektor Rafał Szweda
Wicedyrektor Katarzyna Marks
Wicedyrektor Adriana Węsierska
Kierownik warsztatów szkolnych Kernstein Sławomira
Zastępca kierownika warsztatów szkolnych
Wiklińska Beata

 


Logowanie



NASZA SZKOŁA

Umożliwiamy zdobycie kwalifikacji zawodowych
w technikum i trzy-letniej szkole zawodowej

Jestem z tych, którzy wierzą, że Nauka jest czymś bardzo pięknym.”

/Maria Skłodowska – Curie/

COPYRIGHT BY ZSGH W GRUDZIĄDZU   MADE BY zami