plenfrdeit

Zespół Szkół
GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH

im. Marii Skłodowskiej-Curie

Piernikowe szaleństwo

Czas przedświąteczny w naszej szkole łączy się z gorącym okresem wypieku pierniczków.

Toteż:

6 grudnia na stołówce warsztatów zostały przygotowane mikołajki dla konsumentów naszych obiadów. więcej

8 grudnia zostały przeprowadzone zajęcia warsztatowe dla uczniów szkoły podstawowej z Dragacza. więcej

W ramach współpracy z Grudziądzkim Centrum Caritas w dniu 5 grudnia 2018r. przy Kościele Św. Józefa Oblubieńca zostały przeprowadzone warsztaty pieczenia pierników z udziałem uczniów naszej szkoły: Eweliny Bąkowskiej, Pauliny Pytlińskiej, Julii Orszak i Kacpra Talarowskiego. Młodzież pod kierunkiem nauczyciela -Joanny Kornaszewskiej wypiekła pierniki dla podopiecznych Świetlicy Św. Józefa Grudziądzkiego Centrum Caritas. Pierniki zostaną rozprowadzone wśród wiernych, a zebrane ofiary przeznaczone na dofinansowanie wypoczynku zimowego dla dzieci ze świetlicy.

IMG 20181205 163906IMG 20181205 171527

WIRTUALNY

SPACER