plenfrdeit

Godziny konsultacji na rok szkolny 2022/2023

 

Nazwisko

Imię

Dzień tygodnia

godzina

Miejsce

 

Szweda

Rafał

piętek

8.00-9.00

Gabinet dyrektora

  1.  

Kurek

Katarzyna

czwartek

13.00- 14.00

Gabinet 39

  1.  

Węsierska

Adriana

poniedziałek

14.00- 15.00

Biblioteka

  1.  

Wiklińska

Beata

poniedziałek

11.40- 12.40

Biuro kierownika warsztatów

  1.  

Wydrych

Justyna

czwartek

10.00- 11.00

Biuro kierownika warsztatów

  1.  

Bedra-Ziółkowska

Justyna

wtorek

11.40- 12.40

PN warsztaty

  1.  

Bielińska-Bujnowska

Małgorzata

piątek

11.40- 12.40

PN warsztaty

  1.  

Bogdańska-Szczygieł

Hanna

środa

14.00- 15.00

Biblioteka

  1.  

Bogusławska

Mariola

wtorek

12.15- 13.15

s. 7 a

  1.  

Boguławski

Michał

piętek

12.15-13.15

PN

  1.  

Brzezicka-Bal

Joanna

czwartek

12.15- 13.15

PN

  1.  

Cwalina

Beata

wtorek

12.10- 13.20

PN warsztaty

  1.  

Czajkowska

Anna

wtorek

11.20- 12.20

PN warsztaty

  1.  

Czepukojć

Wioletta

czwartek

12.15-13.15

s. 22

  1.  

Dąbrowska

Ewelina  

czwartek

8.30- 9.30

s.10 a

  1.  

Dąbrowska

Katarzyna

piętek

7.30- 8.30

Gabinet pedagogów

  1.  

Fischer

Bogdan

poniedziałek

7.45- 8.45

s. 12 a

  1.  

Fladrowska-Lisewska

Ewa

czwartek

8.00- 9.00

s.23

  1.  

Frankiewicz- Duda

Zofia

czwartek

7.30- 8.30

Gabinet pedagogów

  1.  

Frela

Anna

środa

12.15- 13.15

PN warsztaty

  1.  

Fularczyk

Agnieszka

wtorek

10.25- 11.25

s.5 a

  1.  

Granica

Anna

środa

12.20- 13.20

s.34

  1.  

Grus

Adam

czwartek

11.30-12.30

PN

  1.  

Gruźlewska

Beata

wtorek

12.20- 13.20

s.84

  1.  

Gurbin

Wojciech

poniedziałek

9.40- 10.40

Mała sala gimnastyczna

  1.  

Hapke

Jolanta

poniedziałek

9.40-10.40

Duża sala gimnastyczna

  1.  

Jażdżewski

Mateusz

Środa ½

12.15- 13.15

PN warsztaty

  1.  

Jezierska

Natalia

poniedziałek

10.25-11.25

s. 76

  1.  

Juszczak-Żywiecka

Agnieszka

środa

8.35- 9.35

s.31

  1.  

Kabańska

Krystyna

poniedziałek

7.10- 8.10

s.24

  1.  

Kacała

Beata

czwartek

11.10- 12.10

PN

  1.  

Kacała

Justyna

środa

13.05- 14.05

s. 4a

  1.  

Kamińska

Jolanta

Wtorek ½ 

14.55-15.55

s.12 a

  1.  

Karaszewska

Jolanta

poniedziałek

12.15- 13.15

s.52

  1.  

Kaszubowska

Beata

wtorek

9.40- 10.40

s.57

  1.  

Kernstein

Sławomira

piątek

12.00- 13.00

PN warsztaty

  1.  

Kłosowska

Anna

poniedziałek ½

9.40- 10.40

s.31

  1.  

Kornaszewska

Joanna

czwartek

11.40-12.40

PN warsztaty

  1.  

Krzewińska

Agnieszka

wtorek

13.05- 14.05

s.57

  1.  

Kubna-Karasek

Agnieszka

wtorek

13.05- 14.05

s.44

  1.  

Laskowska

Alicja

czwartek

12.15-13.15

PN

  1.  

Laskowski

Piotr

wtorek

12.15-13.15

s.28

  1.  

Majowicz

Adriana

środa

10.25-11.25

Duża sala gimnastyczna

  1.  

Maryniak

Marzenna

Środa ½

15.15-16.15

s. 45

  1.  

Mikołajczak

Beata

poniedziałek ½

13.00- 14.00

Gabinet 38

  1.  

Mirota

Izabela

poniedziałek

9.25- 10.25

s.3

  1.  

Nowak

Agnieszka

poniedziałek

10.25-11.25

 s. 2 a

  1.  

Olechowska

Aleksandra

środa

12.20-13.20

s. 6 a

  1.  

Okleja

Katarzyna

poniedziałek

11.20- 12.20

PN

  1.  

Okonek

Joanna

środa

15.00- 16.00

s. 45

  1.  

Piasecka

Monika

środa

9.40- 10.40

s.84

  1.  

Pieniak

Justyna

środa

12.20-13.20

s. 25

  1.  

Piszczek

Dorota

poniedziałek

9.00- 10.00

PN

  1.  

Puha

Kateryna

     
  1.  

Przybysz

Justyna

czwartek

12.20-13.20

 s.9 a

  1.  

Pytyńska

Izabela

środa

12.20-13.20

PN

  1.  

Rejewska-Markiewicz

Katarzyna

wtorek

12.15-13.15

PN warsztaty

  1.  

Rozwadowska

Małgorzata

poniedziałek ½

12.15-13.15

PN

  1.  

Sarnowska

Anna

wtorek

13.05-14.05

PN warsztaty

  1.  

Smiger

Katarzyna

środa

13.05-14.05

s.60

  1.  

Solchanyk

Nataliya

środa

11.20- 12.20

PN

  1.  

Spychalska

Aleksandra

wtorek

12.20-13.20

Duża sala gimnastyczna

  1.  

Stanulewicz

Beata

poniedziałek

9.35- 10.35

s. 64

  1.  

Stróżyk

Renata

poniedziałek

10.25-11.25

Biblioteka

  1.  

Supulak-Szymańska

Dorota

wtorek

11.15-12.15

PN

  1.  

Stybaniewicz

Joanna

środa

11.00- 12.00

s.43

  1.  

Szymański

Sławomir

Środa ½ 

9.35- 10.35

PN

  1.  

Szweda

Magdalena

środa

13.05- 14.05

s. 46

  1.  

Śliwiński

Marcin

czwartek

9.40- 10.40

Mała sala gimnastyczna

  1.  

Śmigielska

Teresa

czwartek

9.40- 10.40

s.62

  1.  

Świrzyńska

Hanna

czwartek

11.40- 12.40

s. 64

  1.  

Taczyńska

Anita

wtorek

10.25-11.25

PN

  1.  

Wiak

Wiesław

środa

7.50-8.50

s.59

  1.  

Wróblewski

Jacek

wtorek

8.50-9.50

PN

  1.  

Woźniak

Justyna

środa

7.30- 8.30

PN

  1.  

Zając

Mirosław

poniedziałek

7.00- 8.00

s.29

  1.  

Zapolska-Downar

Dorota

czwartek

10.25-11.25

s.41

  1.  

Zyglarewicz

Paulina

wtorek

12.20- 13.20

PN

  1.  

Żak

Monika

czwartek

16.00-17.00

Gabinet  40

PN- pokój nauczycielski na pierwszym piętrze

PN warsztaty- pokój nauczycielski na parterze dla nauczycieli zajęć praktycznych

½    godzina realizowana co drugi tydzień