plenfrdeit

Zespół Szkół
GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH

im. Marii Skłodowskiej-Curie

Tak świętowaliśmy Walentynki

Jak wszystkim wiadomo 14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych czyli Walentynki. Nasza szkoła również dołączyła się do świętowania.

Walentynkowa Poczta rozdawała kartki z życzeniami a na Warsztatach szkolnych gościliśmy uczniów klasy 8 ze Szkoły Podstawowej nr 18, na zajęciach zorganizowanych z okazji Walentynek. więcej. Ale to nie wszystkie atrakcje. Przeprowadziliśmy warsztaty promujące naszą szkołę u ks. Marianów. Tym razem uczestnicy zajęć wykonywali pyszne słodkości w kształcie serduszek. więcej.

Natomiast stołówka warsztatów szkolnych z okazji Walentynek została przepięknie udekorowana.  Odświętne dekoracje oraz informacje na temat Walentynek znalazły się na każdym stoliku. Ponadto konsumenci zostali obdarowani słodkimi upominkami w kształcie serduszek, które wypiekli uczniowie klasy 3aŻ i 1sb. Nad całością czuwali nauczyciele: Anna Sarnowska i Joanna Kornaszewska.

20200215 131559120200216 2324041

WIRTUALNY

SPACER