plenfrdeit

Zespół Szkół
GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH

im. Marii Skłodowskiej-Curie

Ważne informacje

Od dnia 16.03 do 25.03.2020 szkoła jest zamknięta. Kontaktówać mozna się z Nami telefonicznie pod nr 56 642 77 42 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drodzy uczniowie poza zadaniami, które otrzymacie od swoich nauczycieli, warto skorzystać z tego, co ma nam do zaoferowania internet, abyśmy mogli utrwalać materiał samodzielnie i nadal się rozwijać.

OFERTA MEN

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej znajduje się prawdziwa skarbnica zasobów internetowych wspomagających nauczycieli i uczniów w edukacji na odległość. Koniecznie skorzystajcie!

https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna

E-SZKOŁA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, uruchamia Kujawsko-Pomorską e-Szkołę. Nowa e-Szkoła rusza w poniedziałek o godz. 10.00 i będzie nadawać zajęcia dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, ze szczególnym uwzględnieniem klas maturalnych.
Na początek od 16.03 do 20.03.2020 r. przygotowano lekcje online – wykłady, pokazy, warsztaty – z przerwami na pytania i dyskusję dla klas maturalnych z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski, fizyka, historia, chemia, wiedza o społeczeństwie.

Program zajęć będzie dostępny:

na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego www.kujawsko-pomorskie.pl
oraz tu edupolis (kanał YouTube).

ODWIEDŹ MUZEA

Wirtualne spacery po słynnych muzeach.

W WOLNYCH CHWILACH POŁĄCZ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

Dobre kino i teatr to nie tylko dla rozrywka:


https://www.nowehoryzonty.pl/
https://wroclaw.naszemiasto.pl/10-najlepszych-spektakli

WIRTUALNY

SPACER