Ułatwienia dostępu

Spotkania z przedsiębiorcami

7 marca br uczniowie trzeciej klasy technikum naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z Panią Anną Maślanka – właścicielką baru TRADYCJA, mieszczącego się przy ulicy Południowej w Grudziądzu.

Zaproszony przez nauczyciela Panią Joannę Kornaszewską przedsiębiorca przedstawił młodzieży najistotniejsze informacje związane z rozpoczęciem działalności, doborem personelu oraz kosztami związanymi z prywatnym przedsięwzięciem. Pani Anna Maślanka w bardzo przystępny i przejrzysty sposób wyjaśniła te zagadnienia, zachęcając i inspirując uczniów do planowania swojej przyszłości zawodowej.

W dniu 8 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły (klasy: II aŻ, II sb, II ksc, III TTŻ) brali udział w wycieczce do TAYLOR PRUNE, zakładu zajmującego się produkcją suszonej śliwki kalifornijskiej. Dzięki uprzejmości specjalisty ds. jakości Panu Bartoszowi Szraga i kierownikowi produkcji Pani Małgorzacie Weryk zostaliśmy oprowadzeni po zakładzie i zapoznano nas z linią produkcyjną. Uczestnicy wycieczki wzięli udział w degustacji soku z suszonych śliwek kalifornijskich oraz soku z granatów kalifornijskich, każdy otrzymał do posmakowania suszone śliwki kalifornijskie prosto z produkcji.

IMG 20190308 110950IMG 20190308 110954IMG 20190308 111001IMG 20190308 112349