plenfrdeit

Godziny dla rodziców

Lp.

Nazwisko

Imię

GODZINA DO DYSPOZYCJI RODZICA

(data, godz., miejsce)

  1.  

Bogdańska-Szczygieł

Hanna

Czwartek 10.40-11.25   pokój nauczycielski

  1.  

Bogusławska

Mariola

Poniedziałek 11.30-12.15 pokój nauczycielski

  1.  

Brzezicka-Bal

Joanna

Piątek 12.20-13.05 pokój nauczycielski

  1.  

Cwalina

Beata

Środa 10.45-11.30 pokój nauczycielski

  1.  

Czepukojć

Wioletta

Środa 11.30-12.15 pokój nauczycielski

  1.  

Fischer

Bogdan

Czwartek 11.30-12.15 sala 12A

  1.  

Fularczyk

Agnieszka

Piątek 9.40-10.25 sala 5A

  1.  

Furso

Krzysztof

Piątek 10.40-11.25 pokój nauczycielski

  1.  

Granica

Anna

Piątek 8.50-9.35 pokój nauczycielski lub sala 34

  1.  

Gruźlewska

Beata

Czwartek 12.20-13.05 sala 84

  1.  

Gurbin

Wojciech

Czwartek 8.50-9.35 pokój nauczycielski przy małej sali gimnastycznej

  1.  

Hilger

Anna

Piątek 8.50-9.35 pokój nauczycielski

  1.  

Jezierska

Natalia

Czwartek 10.40-11.25 pokój nauczycielski

  1.  

Juszczak-Żywiecka

Agnieszka

Czwartek 13.20-14.05 pokój nauczycielski lub sala 31

  1.  

Kempski

Kazimierz

 
  1.  

Kacała

Justyna

Poniedziałek 10.40-11.25 sala 4A

  1.  

Karaszewska

Jolanta

Poniedziałek 12.20-13.05 sala 52

  1.  

Kaszubowska

Beata

Piątek 9.40-10.25 pokój nauczycielski

  1.  

Kornaszewska

Joanna

Wtorek 11.00-11.45 sala 24

  1.  

Kwiecińska

Anna

Czwartek 8.50-9.30 pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej

  1.  

Laskowska

Alicja

Czwartek 11.30-12.15 sala 35

  1.  

Laskowski

Piotr

Wtorek 11.30-12.15 pokój nauczycielski

  1.  

Lewińska

Monika

Piątek 12.15-13.00 pokój nauczycielski

  1.  

Lubańska

Paulina

Czwartek 8.05-8.50 pokój nauczycielski

  1.  

Majowicz

Adriana

Wtorek 11.30-12.15 pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej

  1.  

Miksza

Anna

Poniedziałek 10.40-11.25 pokój nauczycielski lub sala 9A

  1.  

Mirota

Izabela

Czwartek 8.00-8.45 pokój nauczycielski

  1.  

Nawrocka

Sylwia

Wtorek 10.40-11.25 pokój nauczycielski

  1.  

Nowak

Agnieszka

Wtorek 9.40-10.25 pokój nauczycielski

  1.  

Olechowska

Aleksandra

Środa 10.40-11.25 sala 6A

  1.  

Okleja

Katarzyna

Wtorek 9.40-10.25 pokój nauczycielski

  1.  

Ozga

Julia

Poniedziałek 14.05-14.50 pokój nauczycielski

  1.  

Pelzner

Anetta

Środa 8.50-9.35 pokój nauczycielski

  1.  

Piszczek

Dorota

Środa 9.40-10.25 pokój nauczycielski

  1.  

Przybysz

Justyna

Czwartek 11.30-12.15 sala 81 lub pokój nauczycielski

  1.  

Pytyńska

Izabela

Poniedziałek 9.40-10.25 pokój nauczycielski lub sala 26

  1.  

Ratajczyk

Maria

Czwartek 11.45-12.15 i wtorek 11.00-11.15 sala 53 lub pokój nauczycielski

  1.  

Rejewska-Markiewicz

Katarzyna

 
  1.  

Rynkowska

Maria

Środa 8.00-9.45 biblioteka

  1.  

Sarnowska

Anna

Środa 11.40-12.25 warsztaty

  1.  

Skowrońska-Łojewska

Marzena

Środa 10.40-11.25 pokój nauczycielski

  1.  

Smiger

Katarzyna

Wtorek 13.20-14.05 sala 60

  1.  

Spychalska

Aleksandra

Wtorek 11.30-12.15 sala gimnastyczna

  1.  

Stanulewicz

Beata

Poniedziałek 10.40-11.25 sala 62

  1.  

Stróżyk

Renata

Środa 8.50-9.35 sala 3A

  1.  

Stybaniewicz

Joanna

Piątek 11.30-12.15 sala 43 lub pokój nauczycielski

  1.  

Szulc

Monika

Czwartek 11.50-12.30 biblioteka

  1.  

Szymański

Sławomir

 
  1.  

Szweda

Magdalena

Poniedziałek 12.20-13.05 pokój nauczycielski

  1.  

Śmigielska

Teresa

Czwartek 14.10-14.55 sala 44

  1.  

Świrzyńska

Hanna

Poniedziałek 12.20-13.05 pokój nauczycielski

  1.  

Taczyńska

Anita

Czwartek 12.20-13.05 pokój nauczycielski

  1.  

Wiak

Wiesław

Wtorek 8.50-9.30 pokój nauczycielski

  1.  

Wojdyło

Bożena

 
  1.  

Wydrych

Justyna

Wtorek 12.00-12.45 pokój nauczycielski w warsztatach

  1.  

Zając

Mirosław

Czwartek 8.50-9.40 pokój nauczycielski lub sala 29

  1.  

Zapolska-Downar

Dorota

Środa 13.20 – 14.05 pokój nauczycielski lub sala 41

  1.  

Zawacki

Mariusz

Wtorek 10.40-11.25 pokój nauczycielski

Kontakt

ul. Curie - Skłodowskiej 22/24 86-300 GRUDZIĄDZ

Newsletter

Wprowadź swój adres e-mail by zasubskrybować